Останні новини
Із Львівщини відправили 200 призовників на строкову службу (ВІДЕО)
Із Львівщини відправили 200 призовників на строкову службу (ВІДЕО)
17:34, 23 кві.
Сьогодні із Львівщини відправили 200 призовників на строкову службу – розповів головний військовий комісар області Олександр Тіщенко. Загалом, за три місяці весняного призову з області мають відправити 870 призовників. В Україні служити підуть близько 19 тисяч людей. Вранці хлопці приїхали у збірний пункт Львівського обласного військового комісаріату. Спершу їх оглянули лікарі, потім визначили у яких військових частинах вони будуть служити.  

У Львові відбудеться акція «Стоп наркотик»

17:28, 23 кві.
У Львові відбудеться масштабна акція «Стоп наркотик». У «чистий четвер», 25 квітня, комунальні служби міста разом з активістами, представниками громадських організацій та поліцією проведуть акцію з очистки міста від листівок та написів на фасадах будинків, дорожніх знаках, дошках оголошень, МАФах, що рекламують продаж наркотичних речовин. Ініціатива спрямована на протидію наркообігу у місті Львові. Долучитися до акції заохочують усіх небайдужих.

Завтра у Львові збережуться пориви вітру

17:23, 23 кві.
Львівський регіональний центр з гідрометеорології повідомив, що по місту Львову 24 квітня збережуться пориви південно-східного вітру 15 — 20 м/с. Усіх учасників дорожнього руху просять бути обережними. Зокрема, під час сильного вітру намагайтеся не ходити під розлогими деревами, рекламними щитами, лініями електропередач та антенами, бо пориви вітру можуть їх пошкодити. Водіям транспортних засобів слід обирати помірну швидкість та дотримуватись б

Киянин, який вирішив пройти пішки з Києва до Лісабону, прибув до Львова (ВІДЕО)

16:40, 23 кві.
Киянин, який вирішив пройти пішки з Києва до Лісабону, прибув до Львова. Зайшов у місто він учора ввечері, а зараз у нього зустріч із львів’янами. Валентин Черненко вирушив з Києва 5 квітня, із собою взяв 20-кілограмовий рюкзак. Подолати шлях до Лісабону планує за пів року, зупинятися буде в різних країнах Європи.  

Більше новин