UA: ЛЬВІВ покаже на Святвечір колядки у виконанні симфонічного оркестру

UA: ЛЬВІВ покаже на Святвечір колядки у виконанні симфонічного оркестру

6 січ. 2021

Сьогодні, 6 січня, телеканал UA: ЛЬВІВ покаже телеглядачам «Різдвяні симфонії» у виконанні Академічного симфонічного оркестру «ІNSO-Львів». Початок концерту в телеефірі та на ютуб-сторінці Суспільного Львів — о 19:45. Повтор на телеканалі — 7 січня о 16:00.

Музиканти виконуватимуть традиційні українські колядки та щедрівки в обробці для симфонічного оркестру від композитора Івана Небесного, а також різдвяні мелодії різних народів світу. Диригує — маестро Юрій Бервецький, диригент Львівської Національної Опери. Зйомки концерту відбулися у львівському Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла. 

«Усередині Гарнізонного храму вже кілька років триває реставрація. Симфонічний оркестр поміж риштувань? Чому б і ні  —  адже обладнання реставраторів в жоден спосіб не впливає на унікальну акустику цього місця. Концерт складатиметься із 15 творів: чотирнадцять з них — це українські колядки та щедрівки в симфонічному аранжуванні композитора Івана Небесного. І попурі світових різдвяних пісень. Це наш святковий подарунок львів’янам», — розповіла продюсерка Суспільного Львів Ірина Сандуляк. 

Дивитися онлайн телеканал UA: ЛЬВІВ можна за посиланням. 

Нагадаємо, UA: Суспільне мовлення — це найбільша мережа телерадіоканалів та цифрових платформ в Україні, які незалежні від владних чи бізнесових структур. На Львівщині це — телеканал UA: ЛЬВІВ і UA: Українське радіо Львів. Оперативні новини про регіон — на сайті suspilne.media та на сторінках Суспільного у соцмережах.