UA: ЛЬВІВ транслюватиме недільне богослужіння УГКЦ

UA: ЛЬВІВ транслюватиме недільне богослужіння УГКЦ

23 кві. 2020

У неділю, 26 квітня, дивіться на телеканалі Львівського Суспільного трансляцію богослужіння Української Греко-Католицької Церкви. Початок об 11: 30.

Переглядати спільну молитву онлайн можна на сайті UA: ЛЬВІВ.

О 12:00 буде тимчасово перервано трансляцію літургії на хвилину мовчання у зв’язку із річницею Чорнобильської катастрофи. 

Читайте також: Бабуся на карантині. Як дивитися релігійну службу онлайн і стати зіркою фейсбуку

Крім цього, інші телеканали суспільного запланували транслювати Недільну Святу Месу Римсько-Католицької Церкви в Україні (початок у неділю о 09:30) та Божественну Літургію у Свято-Михайлівському кафедральному соборі Православної Церкви України (початок о 10.00). Докладніше тут. 

Також UA: КРИМ щоп’ятниці продовжує транслювати богослужіння мусульман України: 

  • 16:15 — Намаз і проповідь, організовані Духовним управлінням мусульман України «Умма»; 
  • 16:30  — Настанова від Духовного управління мусульман Автономної Республіки Крим, що зараз вимушено перебувають на материку;
  • 16:45  — П’ятнична проповідь в Київській соборній мечеті «Ар-Рахма» від Духовного управління мусульман України.

Нагадаємо, Суспільне щотижня транслює богослужіння з храмів різних конфесій України, а також проповіді духовних лідерів релігійних об’єднань Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій. Минулого тижня великодні трансляції з місцевих храмів організовували команди UA: ДОНБАС, UA: ЧЕРКАСИ, UA: ЧЕРНІГІВ, UA: БУКОВИНА, UA: ЗАПОРІЖЖЯ, UA: ЖИТОМИР, UA: МИКОЛАЇВ.