Стартує конкурс на посаду продюсера UA: ЛЬВІВ

Стартує конкурс на посаду продюсера UA: ЛЬВІВ

2 січ. 2020

2 січня розпочинається відбір на посаду продюсера Львівської філії Суспільного. Документи від кандидатів прийматимуть до 16 січня.

Конкурс триватиме у два етапи: спочатку департамент кадрового адміністрування UA: Суспільне мовлення відбере претендентів за поданими документами, а далі з ними проведе співбесіду конкурсна комісія, до якої входять члени та голова правління Суспільного.

Основні вимоги до претендентів, короткий опис обов’язків, а також перелік документів для участі в конкурсі — за посиланнями:

Документи прийматимуть за адресою: м. Київ, вул. Ю. Іллєнка (Мельникова), 42 (телецентр «Олівець»). Також можна надіслати скановані копії на konkurs@suspilne.media.

За додатковою інформацією звертайтеся за номерами: (044) 481-07-20 та (044) 481-08-87.

Нагадаємо, на Суспільному керівників регіональних філій не призначають, а обирають шляхом відкритого й незалежного конкурсу. Участь у конкурсі можуть узяти всі охочі, хто відповідає кваліфікаційним вимогам. Продюсер філії відповідає за контент, а менеджер виконує лише адміністративні функції та не має втручатися у творчі питання.

За результатами першого відкритого конкурсу в грудні 2017 року продюсеркою UA: ЛЬВІВ стала Уляна Антоник. 20 грудня 2019 року вона завершила свою роботу на цій посаді за угодою сторін.