Топподії регіону за тиждень — інформаційний підсумок місцевих новин на Суспільне Львів

Топподії регіону за тиждень — інформаційний підсумок місцевих новин на Суспільне Львів

22 бер. 2024

На місцевих телеканалах Суспільного стартував підсумковий тижневий інформаційний дайджест. Щосуботи о 20:30 дивіться на Суспільне Львів випуск новин «Тиждень. Львів» про головні місцеві події у вашому регіоні. Адаптований варіант топтеми тижня — на ютуб-каналі Суспільне Львів.

Більше унікальних локальних відеоісторій про громади Львівщини — у щоденних загальнонаціональних випусках теленовин від команди Суспільного, у проєкті «Суспільне. Студія», на діджитал-платформах Суспільне Львів: сайт Суспільне Новинителеграм-каналвайберфейсбук-сторінкаінстаграмютуб-канал.

Читайте також: Теленовини про всю країну від Суспільного: більше випусків у зручний час

Інформаційний тижневий дайджест став альтернативою щоденним дайджестам новин, але, на відміну від них, він адаптований для ютубу. Із запуском хабів Суспільного у регіонах виникла потреба якіснішої роботи з локальними темами й різними форматами, зокрема діджитальними. Цей напрям залишається одним із пріоритетних для Суспільного — там зберігається зростання й попит аудиторії.

Нагадаємо, з березня на телеканалі Суспільне Новини та всіх місцевих каналах Суспільного, зокрема і на Суспільне Львів, збільшилася кількість випусків загальнонаціональних новин — з трьох до шести, основу яких складають репортажі та історії з усіх регіонів. Час цих випусків та новин спорту стає зручнішим для глядача. 

Розклад інформаційних випусків у будні:

  • 16:0017:0018:0019:00 й інформаційні підсумки дня 20:00 та вечірній випуск о 22:00;
  • 17:15 і 20:40 — новини спорту. 

У вихідні підсумкові новини виходять о 18:00 та 20:00

О 20:30 щосуботи — інформаційний дайджест місцевих новин за тиждень.

Маєте новину, якою хочете поділитися? Хочете розповісти свою історію чи історію про свою громаду на всю країну? Зв’яжіться із Суспільним на Львівщині. 

Як повідомити новину команді Суспільне Львів?

  • 0 (32) 261 69 01 — зателефонувати на гарячу лінію новин;
  • news.lviv@suspilne.media — відправити e-mail;
  • у месенджері через Facebook;
  • написати в Інстаграм.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатека — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.

Підписуйтесь на канал Суспільне Анонси в телеграм або вотсап, щоб знати про головні проєкти та події на Суспільному.