Завершення групового етапу Чемпіонату світу з футболу серед жінок — дивіться на Суспільному

Завершення групового етапу Чемпіонату світу з футболу серед жінок — дивіться на Суспільному

28 лип. 2023

На Чемпіонаті світу з футболу серед жінок, що триває в Австралії та Новій Зеландії, підходить до завершення стадія групового етапу. З 30 липня по 3 серпня відбудуться матчі третього кола, в яких визначаться 16 учасників плейоф. Прямі трансляції матчів дивіться на Суспільне Львів та місцевих телеканалах Суспільного Мовлення (це Суспільне Львів, Суспільне Одеса, Суспільне Чернівці та інші) та сайт Суспільне Спорт.

Читайте також: Завершення Чемпіонату світу з водних видів спорту в Японії — дивіться на Суспільному

Пропонуємо ознайомитися із графіком трансляцій третього туру групового етапу на сайті Суспільне Спорт і Суспільне Львів та місцевих каналах Суспільного Мовлення. Сайт Суспільне Спорт покаже всі матчі. В дужках буде вказана інформація про трансляцію і на Суспільне Львів та місцевих телеканалах Суспільного Мовлення.

30 липня

31 липня

  • Коста-Рика — Замбія (група C) — 10:00;
  • Японія — Іспанія (група C) (Суспільне Львів та місцеві телеканали) — 10:00;
  • Ірландія — Нігерія (група B) — 13:00;
  • Канада — Австралія (група B) — 13:00.

1 серпня

2 серпня

  • Південна Африка — Італія (група G) — 10:00;
  • Аргентина — Швеція (група G) (Суспільне Львів та місцеві телеканали) — 10:00;
  • Ямайка — Бразилія (група F) — 14:00;
  • Панама — Франція (група F) — 14:00.

3 серпня

Зазначимо, стадія плейоф турніру розпочнеться 5 серпня, а Чемпіонат світу триватиме до 20 серпня.

Ексклюзивні трансляції на Суспільне Львів та місцевих каналах Суспільного Мовлення та на сайті Суспільне СпортРадіо Промінь — інформаційний партнер спортивного сезону на Суспільному.

Більше новин зі світу спорту читайте на сайті Суспільне Спорт.

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й радіостанції Українське РадіоРадіо ПроміньРадіо Культура, а також 24 місцеві телерадіокомпанії та супутниковий телеканал Суспільне Новини. Новини про Україну читайте на сайті suspilne.media та діджитал-платформах.

Оперативні та якісні новини від команди Суспільного у Львові — на сайті Суспільне Новини. Підпишіться на наші соцмережі, що бути в курсі головних подій регіону: