Завершення Чемпіонату світу з водних видів спорту в Японії — дивіться на Суспільне Львів

Завершення Чемпіонату світу з водних видів спорту в Японії — дивіться на Суспільне Львів

25 лип. 2023

В японській Фукуоці тривають змагання на Чемпіонаті світу з водних видів спорту. Трансляції завершальних днів турніру дивіться на Суспільне Львів та місцевих телеканалах Суспільного Мовлення (це Суспільне Харків, Суспільне Миколаїв, Суспільне Івано-Франківськ та інші), а також на сайті Суспільне Спорт. Пропонуємо ознайомитися з графіком трансляцій з 26 по 30 липня.

Читайте також: Груповий етап Чемпіонату світу з футболу серед жінок — розклад 2-го туру на Суспільному

Графік трансляцій змагань з 26 по 30 липня на Суспільне Львів і місцевих каналах Суспільного Мовлення та сайті Суспільне Спорт:

Середа, 26 липня

  • 14:00 — Плавання. Фінали.

Четвер, 27 липня

П’ятниця, 28 липня

Субота, 29 липня

  • 14:00 — Плавання. Фінали.

Неділя, 30 липня

  • 14:00 — Плавання. Фінали.

Зазначимо, збірна України наразі посідає 15 місце у медальному заліку маючи в активі дві медалі — срібну та бронзову. Друге місце виборов дует Олексій Середа та Кирило Болюх у синхронних стрибках у воду з 10-метрової вишки, а бронзову нагороду здобула збірна України з артистичного плавання у довільній програмі.

Ексклюзивні трансляції на Суспільне Львів та місцевих каналах Суспільного Мовлення та на сайті Суспільне СпортРадіо Промінь — інформаційний партнер спортивного сезону на Суспільному.

Більше новин зі світу спорту читайте на сайті Суспільне Спорт.

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й радіостанції Українське РадіоРадіо ПроміньРадіо Культура, а також 24 місцеві телерадіокомпанії та супутниковий телеканал Суспільне Новини. Новини про Україну читайте на сайті suspilne.media та діджитал-платформах.

Оперативні та якісні новини від команди Суспільного у Львові — на сайті Суспільне Новини. Підпишіться на наші соцмережі, що бути в курсі головних подій регіону: