Груповий етап Чемпіонату світу з футболу серед жінок — розклад 2-го туру на Суспільне Львів

Груповий етап Чемпіонату світу з футболу серед жінок — розклад 2-го туру на Суспільне Львів

24 лип. 2023

В Австралії та Новій Зеландії триває Чемпіонат світу-2023 з футболу серед жінок. З 25 по 30 липня відбудуться матчі другого кола групового етапу. Прямі трансляції поєдинків покажуть Суспільне Львів та інші місцеві телеканали Суспільного Мовлення (це Суспільне Кропивницький, Суспільне Вінниця, Суспільне Черкаси та інші) та сайт Суспільне Спорт.

Читайте також: Суспільне продовжує трансляції Чемпіонату світу з водних видів спорту в Японії

Пропонуємо ознайомитися із графіком трансляцій першого туру групового етапу на сайті Суспільне Спорт і Суспільне Львів та місцевих каналах Суспільного Мовлення. Сайт Суспільне Спорт покаже всі матчі. В дужках буде вказана інформація про трансляцію і на місцевих телеканалах Суспільного Мовлення.

25 липня

  • Нова Зеландія – Філіппіни (група A) — 8:30;
  • Швейцарія – Норвегія (група A) — 11:00 (місцеві телеканали).

26 липня

27 липня

28 липня

29 липня

30 липня

Нагадаємо, Чемпіонат світу серед жінок триватиме до 20 серпня.

Ексклюзивні трансляції на Суспільне Львів і місцевих каналах Суспільного Мовлення та на сайті Суспільне СпортРадіо Промінь — інформаційний партнер спортивного сезону на Суспільному.

Більше новин зі світу спорту читайте на сайті Суспільне Спорт.

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й радіостанції Українське РадіоРадіо ПроміньРадіо Культура, а також 24 місцеві телерадіокомпанії та супутниковий телеканал Суспільне Новини. Новини про Україну читайте на сайті suspilne.media та діджитал-платформах

Оперативні та якісні новини від команди Суспільного у Львові — на сайті Суспільне Новини. Підпишіться на наші соцмережі, що бути в курсі головних подій регіону: