Чемпіонат світу з футболу серед жінок — ексклюзивно на Суспільному

Чемпіонат світу з футболу серед жінок — ексклюзивно на Суспільному

19 лип. 2023

З 20 липня по 20 серпня в Австралії та Новій Зеландії відбудеться Чемпіонат світу-2023 з футболу серед жінок. Прямі трансляції матчів покажуть Суспільне Львів та інші місцеві телеканали Суспільного Мовлення (це Суспільне Вінниця, Суспільне Миколаїв, Суспільне Черкаси та інші) і сайт Суспільне Спорт.

Читайте також: Чемпіонат світу з водних видів спорту — графік трансляцій на Суспільному

Цьогорічний турнір стане дев’ятим чемпіонатом світу з футболу серед жінок. Вперше турнір був проведений 1991 року. Найтитулованішою командою є збірна США з чотирма титулами в активі. Двічі чемпіонками світу ставали німкені, а по одному разу — збірні Норвегії та Японії.

У Чемпіонаті світу братимуть участь 32 збірні, які розподілені на вісім груп по чотири команди. 

Пропонуємо ознайомитися з графіком трансляцій першого туру групового етапу на сайті Суспільне Спорт і місцевих каналах Суспільного Мовлення. Сайт Суспільне Спорт покаже всі матчі. В дужках буде вказана інформація про трансляцію і на Суспільне Львів  та інших місцевих телеканалах Суспільного Мовлення.

20 липня

21 липня

22 липня

23 липня

24 липня

25 липня

Ексклюзивні трансляції на Суспільне Львів та місцевих каналах Суспільного Мовлення та на сайті Суспільне СпортРадіо Промінь — інформаційний партнер спортивного сезону на Суспільному.

Більше новин зі світу спорту читайте на сайті Суспільне Спорт.

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й радіостанції Українське РадіоРадіо ПроміньРадіо Культура, а також 24 місцеві телерадіокомпанії та супутниковий телеканал Суспільне Новини. Новини про Україну читайте на сайті suspilne.media та діджитал-платформах.

Оперативні та якісні новини від команди Суспільного у Львові — на сайті Суспільне Новини. Підпишіться на наші соцмережі, що бути в курсі головних подій регіону: