UA: ЛЬВІВ інформуватиме про те, як триває голосування 21 квітня

UA: ЛЬВІВ інформуватиме про те, як триває голосування 21 квітня

17 кві. 2019

У неділю, 21 квітня, інформаційна служба UA: ЛЬВІВ готує спецвипуски новин: на телеканалі — о 13:30, 17:00 та 19:00 та на Українському радіо Львів о 17:10.

Команда суспільно-політичного напряму UA: ЛЬВІВ готує спецефір ток-шоу “Тема дня”, який розпочнеться о 19:20. Крім цього, на Українському радіо Львів слухайте спецпроект “День виборів”, який розпочнеться о 17:10 з випуску новин.

Загалом, журналісти Львівського Суспільного впродовж дня робитимуть прямі включення в ефір телеканалу UA: ПЕРШИЙ та Українського радіо. Кореспонденти оперативно повідомлятимуть глядачів та слухачів про те, як триває голосування на Львівщині.

О 20:00 на UA: ПЕРШИЙ, UA: ЛЬВІВ та усіх регіональних телеканалах Суспільного стартує спецпроект “Зворотний відлік. Ніч виборів”: прямий ефір із включеннями з регіонів та обговореннями голосування українців в київській студії. 

Якщо ви стали свідком надзвичайної події або маєте важливу інформацію, діліться  нею з журналістами Суспільного у Львові:

  • 0 (32) 261 69 01 — телефонуйте на гарячу лінію новин;
  • 0 (67) 000 15 70 — пишіть у Viber;
  • news.lviv@suspilne.media — відправляйте e-mail;
  • контактуйте з нами у месенджері через Facebook;

Стежте за нашим контентом на сайті та сторінках у Twitter і Telegram.

Також Національна суспільна телерадіокомпанія України є організатором та офіційним мовником передвиборчих теледебатів, проведення яких передбачено Законом України "Про вибори Президента України" 19 квітня з 20:00 до 21:00.

Суспільний мовник надає сигнал трансляції теледебатів будь-якій телерадіорганізації за попередньою заявою на електронну адресу press@suspilne.media.