Подкаст Суспільного «Код експоната» — серед номінантів аудіопремії «Слушно»

Подкаст Суспільного «Код експоната» — серед номінантів аудіопремії «Слушно»

15 вер. 2022

Подкаст команди Суспільне Львів «Код експоната» потрапив до номінантів аудіопремії «Слушно», започаткованої медіасервісом MEGOGO. Голосування, де слухачі обиратимуть найулюбленіші українськомовні подкасти, триватиме із 13 до 29 вересня включно, а вже 30 вересня, в Міжнародний день подкастів, оголосять результати. 

Для того, щоб проголосувати, необхідно авторизуватися на сайті премії та обрати свого фаворита у відповідній категорії, натиснувши на кнопку «Голосувати». Кожен слухач може віддати свій голос лише за один подкаст у кожній з категорій. 

Читайте також: 28 подкастів Суспільного — серед номінантів аудіопремії «Слушно»

Музейний експонат — це ілюстрація історії, яку вдалось зберегти, її наочний фрагмент. Який шлях він пройшов, аби опинитись у високих музейних залах? Які трагедії ховає у собі залізничний вагон? Чому кухня була улюбленим місцем родини Франків? Коли пандемія коронавірусу втала експонатом музею хвороб? У подкасті «Код експоната» команда Суспільне Львів зазирнула у музеї, обрала найцікавіші експонати і розповідає слухачам їхні історії. Слухайте подкаст на платформах за посиланням.

Загалом, від Суспільного Мовлення на цю премію номінували 28 подкастів у шести категоріях: про історію та суспільство (11 подкастів), журналістські розслідування (6 подкастів), про культуру (6 подкастів), про науку та технології (2 подкасти), лайфстайл-подкаст (2 подкасти), про спорт (1 подкаст).

Також крім вибору слухачів, команда MEGOGO Audio обере подкасти, які отримають відзнаки медіасервісу. Один із номінантів отримає головну нагороду — гран-прі премії «Слушно».

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й канали Суспільного радіо (Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media.

Оперативні новини про Львівщину — на платформах: