Теленовини про Львівщину на Суспільне Львів змінили час виходу

Теленовини про Львівщину на Суспільне Львів змінили час виходу

6 вер. 2022

Із 5 вересня новини про головне у Львові та області виходитимуть на телеканалі Суспільне Львів щобудня о 21:30. 

«Головні події Львова та області щовечора у телевізійному форматі. Після новин всеукраїнських підбиваємо підсумок інформаційного для регіону. Оперативна інформація від команди новин Суспільного у Львові на наших цифрових платформах», — каже Ольга Крупник, шеф-редакторка новин Суспільне Львів.

Маєте важливу інформацію чи тему, що може бути цікавою громадськості? Телефонуйте на гарячу лінію новин Суспільне Львів0 (32) 261 69 01.

Читайте також: На Суспільне Львів стартують новини спорту

Оперативні новини про Львівщину — на платформах: 

Випуск новин на Українському Радіо Львів слухайте о 17:35 з понеділка до п’ятниці. 

У межах інформаційного міжрегіонального проєкту Суспільного «Суспільне. Спротив» випуски новин виходять щогодини. 

Дивіться «Суспільне. Спротив» щобудня з 7:00 до 11:00, з 12:00 до 16:00 та з 17:00 до 21:00 одночасно на усіх регіональних телеканалах Суспільного. Добірки-дайджести найцікавіших інтерв’ю та матеріалів інформаційного проєкту «Суспільне. Спротив» — щосуботи (з повтором у неділю) з 7:00 до 10:00, з 12:00 до 15:00, з 17:00 до 20:00. Онлайн дивитися «Суспільне. Спротив» можна на сайтах телеканалів регіональної мережі Суспільного Мовлення і на ютуб-каналі Суспільне Новини.

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура, всеукраїнські канали Суспільного радіо (Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media.