UA: ЛЬВІВ інформуватиме про те, як триває голосування на Львівщині

UA: ЛЬВІВ інформуватиме про те, як триває голосування на Львівщині

29 бер. 2019

У неділю, 31 березня, інформаційна служба UA: ЛЬВІВ готує чотири спецвипуски новин: на телеканалі — о 13:30 та 19:00, на Українському радіо Львів — о 12:10 та 17:10.

Команда суспільно-політичного напряму UA: ЛЬВІВ готує спецефір ток-шоу “Тема дня”, який розпочнеться о 18:30 та триватиме до 19:30 (з перервою на випуск новин).

Загалом, журналісти Львівського Суспільного впродовж дня робитимуть прямі включення в ефір телеканалу UA: ПЕРШИЙ та Українського радіо. Кореспонденти оперативно повідомлятимуть глядачів та слухачів про те, як триває голосування на Львівщині.

О 19:30 на UA: ПЕРШИЙ, UA: ЛЬВІВ та усіх регіональних телеканалах Суспільного стартує спецпроект “Зворотний відлік: Ніч виборів”. Це 5 з половиною годин прямого ефіру із включеннями з регіонів та обговореннями голосування українців в київській студії. Ведучі Павло Казарін та Мирослава Барчук озвучать перші результати екзит-полів одразу після закриття виборчих дільниць о 20:00. Це спільний проект Суспільного, Радіо Свободи та Голосу Америки.

Якщо ви стали свідком надзвичайної події або маєте важливу інформацію, діліться  нею з журналістами Суспільного у Львові:

  • 0 (32) 261 69 01 — телефонуйте на гарячу лінію новин;
  • 0 (67) 000 15 70 — пишіть у Viber;
  • news.lviv@suspilne.media — відправляйте e-mail;
  • контактуйте з нами у месенджері через Facebook;

Також у Львівського Суспільного є сайт, сторінка у Twitter та Telegram.