Суспільне транслюватиме Великодню Месу із львівського храму св. Йоана Павла ІІ

Суспільне транслюватиме Великодню Месу із львівського храму св. Йоана Павла ІІ

15 кві. 2022

Цими вихідними віряни, які святкують Великдень за григоріанським календарем, зможуть подивитися Великодні богослужіння, а віряни, що святкують за юліанським календарем, — побачити богослужіння з нагоди свята Входу Господнього в Єрусалим.

Регіональні телеканали Суспільного Мовлення, зокрема UA: ЛЬВІВ, покажуть Великодні богослужіння з римо-католицьких храмів Києва та Львова. 

17 квітня о 10:00 дивіться Великодню Святу Месу з катедрального собору св. Олександра в Києві.

Об 11.00 команда Суспільного у Львові проведе пряму трансляцію Великодньої Меси із храму св. Йоана Павла ІІ.

Онлайн регіональні телеканал UA: ЛЬВІВ можна переглядати за посиланням.

Великодні богослужіння та з нагоди свята Входу Господнього в Єрусалим, а також Великоднє послання Папи Римського Франциска транслюватиме телеканал UA: КУЛЬТУРА.

У суботу, 16 квітня, о 16:00 на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА  розпочнеться пряма трансляція Пасхальної Вігілії з Римсько-католицької парафії собору св. Олександра в Києві.

У неділю, 17 квітня, о 9:00 UA: КУЛЬТУРА транслюватиме Божественну літургію Православної церкви України з нагоди свята Входу Господнього в Єрусалим зі Свято-Михайлівського Золотоверхого собору.

Об 11:00 з Патріаршого собору Воскресіння Христового транслюватиметься Божественна Літургія Української греко-католицької церкви — Вхід Господній в Єрусалим.

О 13:00 телеканал транслюватиме з Ватикану Великоднє послання Папи Римського Франциска та благословення «Urbi et Orbi».

Нагадаємо, місцеві Суспільні телерадіокомпанії разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське РадіоРадіо ПроміньРадіо Культура) входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне Мовлення

Команда регіонального мовлення Суспільного працює над міжрегіональним прямоефірним щоденним марафоном «Суспільне. Спротив», який транслюють усі регіональні телеканали Суспільного щобудня увечері. Онлайн регіональні телеканали Суспільного можна переглядати на сайтах філій.