Обрано керівників двох регіональних філій Суспільного

Обрано керівників двох регіональних філій Суспільного

1 бер. 2019

У регіональних філіях Суспільного мовлення UA: ЖИТОМИР та UA: ЛЬВІВ провели конкурсний відбір кандидатів на посади продюсера та менеджера філії відповідно. 
25 лютого члени правління ПАТ "НСТУ" провели співбесіди з кандидатами.

На посаду продюсера UA: ЖИТОМИР претендували троє кандидатів. За результатами проведених співбесід продюсером Житомирської регіональної філії став Олексій Гайдучик. Він розповів про свої плани на новій посаді:

"Кожна людина має у щось вірити. Я вірю в незалежне, якісне, одним словом — "суспільне" мовлення! До мого призначення в Житомирській філії була зроблена величезна робота, як моїм попередником Володимиром Ладижцем, так і кожним співробітником філії. Моє завдання, в першу чергу, зберегти та примножити всі напрацювання. Не хочеться пафосно говорити про плани… просто хочеться прийти і працювати! Робити. Будувати. Формувати. Творити", — сказав новопризначений продюсер.

Олексій Гайдучик має досвід роботи ведучим, автором проектів, редактором ранкового ефіру комерційного телеканалу СК1 в місті Житомирі. Працював режисером реклами, а з 2018 року — головним режисером комерційного телеканалу Т1 у Тернополі.

На посаду менеджера Львівської регіональної філії надійшли заявки від 4 кандидатів. Після проведення співбесід, обговорення й оцінювання претендентів менеджером UA: ЛЬВІВ було обрано Тетяну Колісніченко.

Від грудня 2018-го, коли Тетяна Колісніченко розпочала виконувати обов’язки менеджера UA: ЛЬВІВ, у філії провели ремонти приміщень, оптимізували площі та оновили студію інформаційної програми й проекту "Тема дня".

"Найближчим часом плануємо відремонтувати покрівлю головного корпусу філії та зробити ремонт на "прохідній", а також — оновити студію ранкового проекту телеканалу. Окрім цього, зараз активно шукаємо орендарів для вивільнених приміщень у філії, — розповіла менеджерка UA: ЛЬВІВ Тетяна Колісніченко. — Хочу, щоб Львівська філія Суспільного була затишною і для гостей наших ефірів, і для працівників. Щойно потеплішає — приберемо сад, який є окрасою території UA: ЛЬВІВ, та зробимо його відпочинковою зоною".

Раніше Тетяна Колісніченко виконувала обов’язки менеджера Тернопільської філії, а також очолювала департамент регіонального розвитку Національної суспільної телерадіокомпанії України, до того обіймала посаду виконавчого директора Хмельницької філії НСТУ "Поділля-центр".

Нагадаємо, 1 березня НСТУ оголосила конкурсний відбір на посаду менеджера Кіровоградської філії та продюсера Миколаївської філії Суспільного.