UA: ЛЬВІВ покаже святкові богослужіння з храмів у Луцьку та Запоріжжі

UA: ЛЬВІВ покаже святкові богослужіння з храмів у Луцьку та Запоріжжі

6 січ. 2022

7 січня християни відзначатимуть Різдво Христове за юліанським календарем. Традиційно, Суспільний мовник транслюватиме святкові богослужіння, аби віряни мали можливість долучитися до спільної молитви, залишаючись вдома.

7 січня о 9:00 в ефірі усіх регіональних телеканалів Суспільного, зокрема і UA: ЛЬВІВ, транслюватимуть наживо Різдвяну Літургію із Собору Святої Трійці Православної Церкви України міста Луцька — головної церкви єпархії, пам’ятки архітектури національного значення. Волинська філія Суспільного мовника вестиме пряму трансляцію Різдвяної служби на ютуб-каналі, фейсбук-сторінці.

Крім цього, у післяріздвяний день, 8 січня дивіться наживо богослужіння на честь Собору Пресвятої Богородиці. З 16:00 до 17:30 пересувна телевізійна станція мовитиме з Кафедрального собору Святої Трійці Православної Церкви України із Запоріжжя. До трансляції готується команда Суспільне Запоріжжя. Онлайн дивіться богослужіння на сторінці фейсбук-мережі

Пряма трансляція телеканалі Суспільного — на сайтах регіональних філій.

Водночас, різдвяні богослужіння з храмів Києва покажуть загальноукраїнські телеканали Суспільного UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА. Розклад трансляцій — за посиланням.

Нагадаємо, місцеві Суспільні телерадіокомпанії разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура) входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне мовлення.

Суспільне Львів — UA: ЛЬВІВ та Українське радіо Львів. Оперативні новини від команди Львівської філії Суспільного — на цифрових платформах: сайті suspilne.media, фейсбук-сторінці, на інстаграм- та телеграм-каналах. Онлайн слухати радіо та дивитися телеканал можна на сайті lv.suspilne.media.